close
تبلیغات در اینترنت

وصیت نامه شهداصفحه اصلی :: تماس با ما

وصیت نامه شهید حاج داوود زکی زاده

بازدید: 34
دسته بندی: وصیت نامه شهدا,


okwwamzg8y4ju404yjp9.jpg

fz43xgpl3r06kf6vnemh.gif

بسم رب الشهداء والصدّیقین

اینجانب حاج داوود زکی زاده فرزند محمّد ساکن قریه علی بوده که صاحب همسر و سه فرزند می باشم و وصیت نامه خود را با نام خدا شروع می کنم. وصیت میکنم بعد از من مادر بچّه ها آنها را تربیّت دین خدا کند. که سنگر همه شهیدان اسلام را خالی نگذارند. و به راه اسلام عزیز ادامه دهند. که تنها راه اسلام راه امام است. و از مراجع تقلید همیشه پیروی کنند. من به جبهه حق علیه باطل اعزام می شوم که با نثار خون ناقابل خود به این نابخردان و بی دینان بفهمانم که اگر نبودم در صحرای کربلا یاری امام حسین(ع) رهبر آزاد مردان را نمایم. امروز به ندای حسین زمانم خمینی بت شکن فریاد لبّیک سر می دهم. و تا آخرین قطره خونم دست از چنین رهبری و چنین مکتبی نخواهم کشید.

 و تقاضای من از ملّت مسلمان و قهرمان و مبارز و شهید پرور ایران این است که امام را تنها نگذارند و همیشه در صحنه باشند. تا توطئه گران آرزوی خود را به گور ببرند. و تقاضای دیگر من از ملّت این است که از روحانیّت متعهّد و مسئول جدا نشوند. چون این روحانیّت بود که پیشتاز انقلاب بود. و این روحانیّت است که خون هشتاد هزار شهید را لحظه به لحظه به دوش می کشد. و هرگز نمی گذارد پایمال شود.

من از این جهت به جبهه می روم تا به ندای (هل من ناصرٍ ینصرُنی) امام شهیدم پاسخ مثبت دهم. و بگویم آری من تو را یاری می کنم. آری می خواهم حرفم را به عمل برسانم. می روم تا به گفته امامان یا بکشم یا کشته شوم چون در هر دو حال پیروزیم.

و امّا ای مادر عزیزم و خانواده گرامیم مبادا که بر مرگ من بگریید چون گریه شما باعث خوشحالی دشمنان انقلابمان می شود. پس خندان باشید که از خنده شما دشمنان اسلام به وحشت خواهند افتاد. سریع تر نابود خواهند شد. و همانطور که در قرآن مجید می فرماید: آنان که در راه خدا کشته شدند خدا هرگز رنج و عمل آنان را ضایع نمی گرداند.

وصیّت می کنم هر کس پولی از من طلبکار است برود توی خانه ما بگیرد. و هر کس پولی به ما بدهکار است به خانه ما تحویل دهد. و حسابهایی که من با مردم دارم که مقداری جنس گرفته اند. توی دفترهای حساب من نوشته است. حساب کنید و بستانکاری و بدهکاری را  بپردازید.

در پایان خواهش می کنم من را در امامزاده  ده علی در قبر پدرم به خاک بسپارید.

والسّلام

حاج داوود زکی زاده

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار

شادی روحشهیدحاجداوود زکی زاده و پدر و مادرش صلوات

gt1s8k73mixlq899kzli.gif


این مطلب در تاریخ: چهارشنبه 21 خرداد 1393 ساعت: 20:45 منتشر شده است
نظرات()

وصیت نامه دانش آموز شهید محمد رضا زکی زاده

بازدید: 93
دسته بندی: وصیت نامه شهدا,

 

7efdyvhs62wjzl2e6io.gif

وصیت  نامه  دانش  آموز  شهید  محمّد  رضا  زکی  زاده

               http://upload.tehran98.com/upme/uploads/7e40dd864a1616d01.jpg

7efdyvhs62wjzl2e6io.gif
بسم الله الرحمن الرحیم
ولاتحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون...
بادرود و سلام بر سرور شهیدان حسین بن علی علیه السلام
و با سلام و درود به روان پاک شهدای اسلام و قرآن از صدر تاکنون. با سلام و درود به رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران، حضرت امام خمینی مد ظله العالی
و با درود و سلام به رزمندگان اسلام و با سلام و درود به خانواده های معظم شهدا مفقودین و مجروحین.
چندکلمه ای سخن با پدر و مادر عزیزم. پدر و مادر اگر خدا خواست و شهادت نصیب من شد در شهادت من گریه نکنید از مادر عزیزم می خواهم که زینب سلام الله علیها گونه باشد، صبر و استقامت داشته باشید در مجالس پرشکوه شرکت کنید. در مراسم  دعا شرکت کنید. در تشییع جنازه ها شرکت کنید باری پدر و مادر اگر از من بدی دیده اید، به بزرگی خودتان عفو کنید از برادران و خواهرانم می خواهم که مرا ببخشند. باری از قومان و خویشان می خواهم که اگر هرگونه ناراحتی از من دیده اید به بزرگی خودشان عفو کنند. باری پدرجان دنباله رو شهیدان باشید به سهم خود از این اسلام و قرآن دفاع کنید. باری پدر و مادر و خواهر و برادرم همیشه بر دنبال مسائل اسلام و قرآن باشید و قلبهایتان را با قرآن نورانی کنید و خودتان را با خدای خویش نزدیک کنید همانطور که خود بیشتر از من می دانید مولایمان حضرت امیرالمؤمنین علیه السلام فرمودند. هرکه اصلاح کند رابطه خود را با خداوند ، خدا رابطه او را با مردم اصلاح می کند و هر که اصلاح کند آخرتش را خداوند دنیای او را اصلاح می کند. پس هرچه شما کردید،‌هر کاری خواستید انجام دهید خدا را در نظر داشته باشید تا خداوند از شما راضی و خوشنود گردد و نیز از برادران و خواهرانم می خواهم که آنها هم همیشه در یاد خدا باشند. خدا را فراموش نکنند.
سخنی با امت شهید پرور: ای امت مسلمان همیشه در صحنه حضور داشته باشید، امام امت را تنها نگذارید، گوش به فرمان امام باشید شما در اول انقلاب پیام امام را لبیک گفتید ، اگر مسلمانید باید الان نیز همانگونه باشید مانند اهل کوفه نباشید که امام حسین علیه السلام را تنها گذاشتند، امام را یاری کنید نگذارید اسلحه ی برادری بر زمین بماند،‌اسلحه ی او را بردارید و با قاتلان آنها بجنگید که خدا با شماست همانطور که قرآن می فرماید:
و قاتلوهم حتی لا تکون فتنه و یکون الدین لله.
با کافران جهاد کنید تا فتنه و فساد از روی زمین برطرف شود و همه را دین خدا باشد.
بنابراین از آیه باید شما امت مسلمان استفاده کنید تا وقتی فتنه و فساد در کار است مبارزه باید ادامه داشته باشد کسانی که غیر این گویند بر خلاف قرآن سخن گفته اند و ارزش ندارد. جهاد بر شما واجب شده گرچه بر شما ناگوار باشد چه بسیار چیزی را که شما کراهت دارید و خیر شما در اوست و چه بسیار چیزی را که دوست دارید و شر شما در آن است و خداوند است که می داندو شما نمی دانید پس امت مسلمان وظیفه خود را بدانیدو عمل کنید .
سخنی با دانش آموزان و معلمان:
دانش آموزان شما باید وظیفه خود را شناخته باشید و به وظیفه خود عمل کنید شما که وظیفه تان درس خواندن است درستان را خوب بخوانید در مسائل دینی و سیاسی و اقتصادی وارد شوید مانند من نباشید که درس را نخواندم، شما بخوانید همیشه در صحنه حضور داشته باشید. امام را تنها نگذارید و ای معلمان وظیفه شما که درس دادن است وظیفه ی خودتان را بخوبی انجام دهید که اگر خدایی ناکرده گول شیطان را خوریدید و به وظیفه تان به خوبی انجام ندادید در روز قیامت بازخواست خواهید از شما دانش آموزان و معلمان می خواهم که مرا عفو کنند.
باری پدر و مادر اگر من شهید شدم هرجا که صلاح دانستید مرا دفن کنید و از شما می خواهم که مرا حلال کنید و از مردم بخواهید که مرا حلالم کنند. خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار.
والسلام علیکم برحمته الله و برکاته

شادی   روح    شهید  محمّد  رضا    زکی  زاده    صلوات

w5kkpgxe6t18xmung6h.gif


این مطلب در تاریخ: جمعه 02 خرداد 1393 ساعت: 14:39 منتشر شده است
نظرات()

وصیت نامه سردار شهید مسعود زکی زاده

بازدید: 37
دسته بندی: وصیت نامه شهدا,

r4l31khh034d7fwd6r47.gif

بسم الله الرحمن الرحیم                                                                                                                    
ان ا... یحب الذین یقاتلون فی سبیله صفا کانهم بنیان مرصوصhttp://upload.tehran98.com/upme/uploads/2908e09ef3aec40e1.jpg

بدرستی که خداوند دوستدار مبارزینی است که همچون دژی محکم که در صفوفی متشکل در راهش پیکار می کنند و مثل دژی محکم استواری می ورزند.
بنام ا... پاسدار حرمت خون شهیدان و با درود و سلام به پیامبر اکرم (ص) و خاندان پاکش حسین (ع) که به شهادت عشق می ورزیدند و با درود و سلام به امام زمان و نایب برحقش رهبر کبیر انقلاب اسلامی یاران خمینی بت شکن. دست از  امام بر ندارید او اسوه همه خوبان و محور همه نیکان است دعا کنید که خداوند سایه اش را تا انقلاب حضرت مهدی (عج)و در کنار آن حضرت بر سر ما استوار دارد و ما را از پیروان واقعی او قرار دهد، اما چیزی که دل پیر جماران را به درد می آورد و قلبش را جریه دار میکند اختلاف است؟! ای افرادی که مردم شما را بعنوان یک فرد متعهد قبول دارند، بیایید برای خدا دست از تفرقه و دو دستگی و باند بازی بردارید و همگی دست به دست یکدیگر دهید و برای سازندگی محیط خود هر چند کوچک است بکوشید و بدانید که اگر دست از اختلاف برندارید روز قیامت در قبال پیامبر و ائمه معصومین مسئولید . در قبال امام امت و ملت شهید پرور مسئولید و شهدا هم از شما نخواهند گذشت. شهیدانی که خون خود را در راه این انقلاب داده اند. بیایید بخاطر خشنودی امام زمان و خداوند کریم مانند چند سال قبل با هم دست اخوت دهیم و نیروهای خودمان را بجای اینکه صرف اختلاف بکنیم همچون گذشته صرف مبارزه با استعمارگران و ایادی داخلی آنان و همچنین صرف مبارزه با فقر و بدبختی مردم بیچاره بکنیم و شما ای مردم تا زمانی که امام و روحانیت متعهد را دارید غم نداشته باشید و بدانید که انقلاب اسلامی ایران به حول و قوه الهی و به همت امت و اخلاص رهبر به پیروزی خواهد رسید و همیشه آماده مقابله با اختلاف اندازان در بین مردم باشید و گوش به زنگ ما باشید که خدای نکرده هیچ کس به هیچ عنوان شما را بر علیه دیگری تحریک نکند. اگر چه در لباس مقدس روحانیت رفته باشند. شما به قدرت ایمان بر دهان آنها بکوبید تا زبانشان برای همیشه خاموش باشد. بیایید و فکر کنید که ما همگی یک هدف داریم و آن پیروزی اسلام است و همگی ما یک ا... داریم و آن خدای یکتا است چون هدف یکی است مسلما راه یکی است . تمام انبیاء از راه راست و مستقیم رفتند «لاتفرق بین احد من رسله» این راه - راه امام است و راه شهدا، سعی کنید منحرف نشوید که که اگر ذره ای از این راه منحرف شدیم سقوط ما را در پی خواهد داشت. و اما پدر و مادر مهربانم از شما می خواهم که بعد از شهادت من شما بیشتر به خدا نزدیک بشوید. و در دعاهای کمیل و ... شرکت کنید، بروید نماز شب بخوانید و از مجالسی که در آن غیبت و تهمت  است شرکت نکنید و مادر مهربانم تأکید می کنم که بعد از من به بنیاد شهید زیاد مراجعه نکنید و جنس نگیرید . باری فریب بعضی مردم را نخورید ، چون من فقط برای خدا و اسلام و قرآن رفتم و همین ها اجرم را کم می کند . مگر در موقع ضرورت و اگر بنیاد شهید به شما داد کمتر خرج کنید و بیشتر به فقرا بدهید.والسلام

قراری هست  اگر آخر بمیرم 

نمی خواهم  که  در بستر بمیرم 

همی خواهم که در فصل جوانی

میان جبهه و سنگر بمیرم

شادی   روح  سردار  شهید  مسعود  زکی  زاده  و  پدرش  صلوات

0qtm0tlg9vbnayt79z0.gif


این مطلب در تاریخ: جمعه 02 خرداد 1393 ساعت: 14:34 منتشر شده است
نظرات()

ورود کاربران

نام کاربری :
رمز عبور :

» رمز عبور را فراموش کردم ؟

عضويت سريع

نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

آمار

آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 64
کل نظرات کل نظرات : 20
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین افراد آنلاین : 1
تعداد اعضا تعداد اعضا : 0

آمار بازدیدآمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 7
بازدید دیروز بازدید دیروز : 3
ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 0
ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 0
آي پي امروز آي پي امروز : 4
آي پي ديروز آي پي ديروز : 1
بازدید هفته بازدید هفته : 19
بازدید ماه بازدید ماه : 91
بازدید سال بازدید سال : 91
بازدید کلی بازدید کلی : 11,862

اطلاعات شما اطلاعات شما
آی پی آی پی : 54.144.24.41
مرورگر مرورگر :
سیستم عامل سیستم عامل :
تاریخ امروز امروز : چهارشنبه 26 دی 1397

نظرسنجي

چه مطلبی از شهدا را بیشتر دوست دارید؟
به وبلاگ شهدا چه نمره ای می دهید؟

خبرنامه

براي اطلاع از آپيدت شدن سایت در خبرنامه سایت عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود